KURUMSAL

Merhaba Ben Uğur ESAS; benim hikâyem Fotoğrafçı çırağı olarak başladığım İlkokul’un son yaz tatili olan 1989 yıllarına dayanmaktadır. Gözlerimi öğretmeyi seven, paylaşımcı bir fotoğraf ustasının yanında açmış olmam ve fotoğrafçılığa olan ilgim, bu sektörü geniş bir perspektifle algılayabilmeme büyük fayda sağlamıştır.

Araştırmacı kişiliğim bu işin daha ileri seviyelere gitmesi için, bana sürekli eğitici tecrübeler yaşattı. İçimdeki bitmek tükenmek bilmeyen öğrenme arzusu sayesinde kendimi reklamcılık sektörünün içinde buldum. Bu sonuç benim genç yaşta iş dünyasına girmemi tetikledi ve işimin bugünlere gelmesini sağladı. Daha iyisi ve ilerisi için öğrenmeye devam…

Tarihçemiz;

Firmamızın temeli 1997 yılında İstanbul’da, reklam şirketimizin kurulmasıyla atıldı. Sektöründe büyük atılımlar yapan şirketimiz, müşterilerine bütünleşik tanıtım çözümleri sunmakla beraber. Türkiye’de birçok ilke imza atarak sektöründeki diğer kuruluşlara gelişimleri açısından büyük katkılar sağladı. Ayrıca çok sayıda firmaya danışmanlık desteği vererek sektörün gelişmesinde büyük pay sahibi oldu.

1997 yılında hizmet sektörü ile başlayan ticari girişimimiz, 2011 yılında diğer şirketimizi de bünyesine katarak ESASTEAM adı altında yeniden yapılandı. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi hedefleyen şirketimiz. Tanıtım hizmetleri sektöründe Türkiye’de ve Dünya’da önde gelen lider bir kuruluş olmayı, müşterilerimizin işlerinde sonuçları ölçülebilir değerler yaratmayı kendine görev edinmiştir. Reklam, Organizasyon ve Yapım alanlarında faaliyet gösteren ESASTEAM; hızla büyüyen, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapısı sayesinde kısa bir sürede birçok müşteriye ulaştı. Başarımızın en önemli kıstası alçak gönüllülük, kaliteye odaklılık ve müşteri memnuniyetine önem vererek müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlamamızdır.

ESASTEAM; dinamik, üretici ve yenilikçi kadrosuyla. Sektöründe kendisinden bahsettiren, çağımızın gereksinimleri olan teknolojik gelişimleri yakından takip eden, müşterilerine doğru hizmet vermeyi ve onların isteklerine çözüm üretmeyi ilke edinmiş, şirket bünyesindeki tüm faaliyetlerin ülkemiz koşullarında en doğru şekilde uygulanmasını sağlayan ve tüm bunları müşterileri ile paylaşan ciddi bir oluşumdur.